Sen de İnternetten Kazanmaya Başla !

e-Okul Sitesinde Sorun Yaşayanlara Destek Sayfası hazırlanmıştır. Bu sayfamızda e okul veli bilgilendirme sistemine giriş yaparken sorun yaşayan arkadaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Çünkü çok fazla sorun olduğu hakkında yorumlar alıyoruz. Aslında şu aralar herhangi bir sorun gözükmüyor. Rahatlıkla e okul sistemine giriş yapılabilmektedir. Sanırım bazı arkadaşlarımız e-okul hakkında pek fazla bilgiye sahip değil veya izlenecek yollar hakkında pek fazla bir bilgiye sahip değil. İşte bu arkadaşlarımız bizlerle iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirler. Bizlerde en kısa süre içerisinde kendilerinin e okul üzerinde yaşadığı sorunu çözmek için yardımcı olacağızdır.

Eğer sizlerde e-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmakta sorun veya sorunlarla karşılaşıyorsanız eğer lütfen yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yaşadığınızsorunu yazınız. En kısa sürede sizlere cevap verilecektir.
Şuan da e okul sorunsuz olarak çalışmaktadır. Sisteme sorunsuz bir şekilde giriş yapmak için yazımızın devamında yer alan resme tıklamanız yeterli olacaktır.

 
                                  e-Okul Veli Bilgilendirme sistemi için giriş sayfası :

veli

Tüm ARAMALAR e-OKUL


e okul ile ilgili aramalar
e okul engelleme
e okul mebbis
e okul not değiştirme
e okul hilesi


Bir Yanıt Bırakın.

Yayını Takip Et | Yorumları Takip Et

Tsu Hakkında Herşey !

Tsu.co Ödeme Kanıtları - Paid Checks

1 Aylık Sayfa Görüntüleme Sayısı

Powered by Blogger.

tsu.co Türkiye - tsu.co nedir